Základní informace o hře

12. ledna 2014 v 16:19
Ve World of warplanes je k dispozici více než 100 letadel, z Německa, Sovětského svazu, USA, Japonska a Velké Británie, který umožňuje hráčům vybrat si ze tří hlavních vojenských tříd letadel, stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů. Každý národ má v tech stromu základní Tier I stroje (entry-level) až po Tier X pokročilá proudová letadla. Všechna vojenská letadla lze odemknout přes upgrade. Tech stromy se budou rozšiřovat, protože hra se stále vyvíjí. Hra obsahuje standardní 15vs15 PvP setkánáí a Training Mode. Režim Trénink je zaměřen na nováčky, pomáhá jim zvládat základní systémy řízení letadla dovednosti a procvičit střelbu statické a pohyblivé cíle po sérii lekcí. Ve standardních bitvách, hráči zničit všechna nepřátelska letadla nebo získat převahu na nebi.

World of warplanes zavádí několik schémat ovládání:

myš ( čtyři předvolby )
joystick
klávesnice
gamepad

Ekonomický systém

Ekonomický systém ve World of warplanes je podobný World of Tanks, ale je jemně vyladěný, aby se vyřešili specifické potřeby a charakteristiky leteckého souboje.Hra nabízí tři základní typy in-game měny : zkušenosti, stříbňáky a zlato.

Premium účet

Všechny Wargaming.net hry jsou nyní sjednoceny pomocí " Unified account system ". Hráči, kteří mají World of Tanks nebo World of warplanes účet mohou sdílet peníze, volné zkušenosti a zlato. Premium účet nabízí 50 % navíc zkušeností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama