World of warplanes - hodnocení

16. ledna 2014 v 14:58
Free-to-play je stále pro většinu hráčů špatné slovo. Ale nemusí tomu tak být být vždy. Tituly, jako je Path of Exile ukázaly, že model, kde většina obsahu je zdarma, ale kosmetické upgrady jsou placené, mohou vytvořit prostředí, které své hráče ovlivňuje, že chtějí utrácet peníze. World of warplanes ke stažení zdarma je toho skutečně důkazem.
Wargaming umožňuje velmi snadno začít s World of warplanes. Jediné, co musíte udělat, je jít na stránky hry, stáhnout klienta a během několika minut, jste v podstatě v prvním souboji.
Ovládání letadla myší je neuvěřitelně snadné. Je to jako říkat letadlu, co má dělat, spíše než hrát standardní letový simulátor, jestli to dává smysl. To se hodí do arkádové podstaty hry dokonale, a od té doby vše, co opravdu potřebujete udělat, je kliknout a začít pálit z kulometů.
Neočekávejte tedy plnohodnotný realistický simulátor, protože budete zklamáni. World of warplanes je poměrně jednoduchá hra a fyzika letu pracují na podobném principu. Pojmy jako ztráty rychlosti, jenž znemožňuje otočení neexistují, a ta můžete jen létat kolem jako nespoutaný vítr.
Pokud jde o hardwarové překážky, zatímco vizuální styl těchto letadel online nemusí být na stejné úrovni s high-end PC tituly právě teď, poběží warplanes téměř na jakémkoliv stroji.
Lehkým nedostatkem Warplanes je fakt, že jsou si souboje vcelku podobné a ani mapy nejsou tak různorodé jak by se naprvní pohled zdálo. Doufám však, že s tím vývojáři něco v budoucnu udělají. Protože si myslím, že po několika desítkách hodin hraní můžete upadnout do stereotypu. Je pravda, že studio warming je natolik zkušené, že jistě vymyslí spoustu novinek aby si hráče udrželo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama