World of warplanes - Historie

3. ledna 2014 v 14:41
Plán Wargaming.net k rozvoji letové bojové MMO akční hry byl poprvé koncipován v raných fázích vývoje World of tanks. World of Warplanes bylo představeno na E3 v roce 2011, méně než dva měsíce po uvolnění World of Tanks v Evropě a Severní Americe. Vývoj byl přidělen do Persha Studia Kyjev - založené vývojové centrum Wargaming .
Hra šla od konceptu až po hratelného prototypu v pouhých dvou měsících. Testování v ranném stadiu začalo v srpnu 2011.
Wargaming představil poprvé veřejně světu World of warplanes na Gamescomu v srpnu 2011. Wargaming poprvé ukázal uzavřenou demonstraci ve verzi alfa s novináři na Igromir Expo v říjnu 2011.
World of warplanes nábor pro test alfa začal 23. února 2012. World of warplanes uzavřený beta test začal 30.května 2012 . Hra získala více než dva miliony aplikací v prvních třech měsících testování .
World of warplanes byla vybrána jako evropská " nejhledanější on-line hra " na evropské Games Awards v roce 2012 .

4. dubna 2013 byla zrušena dohoda o mlčenlivosti pro beta hráče, což jim umožnilo, aby se podělili o své myšlenky, snímky obrazovky, a in-game video . V té době, hra nabídla šest bojových arén a přes 80 letadel, modely z SSSR, USA, Německa a Japonska. Svět open beta testování warplanes začal dne 2. července 2013.
Hra byla spuštěna 13. listopadu 2013 Severní Americe a v Evropě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama