Leden 2014

World of warplanes - hodnocení

16. ledna 2014 v 14:58
Free-to-play je stále pro většinu hráčů špatné slovo. Ale nemusí tomu tak být být vždy. Tituly, jako je Path of Exile ukázaly, že model, kde většina obsahu je zdarma, ale kosmetické upgrady jsou placené, mohou vytvořit prostředí, které své hráče ovlivňuje, že chtějí utrácet peníze. World of warplanes ke stažení zdarma je toho skutečně důkazem.
Wargaming umožňuje velmi snadno začít s World of warplanes. Jediné, co musíte udělat, je jít na stránky hry, stáhnout klienta a během několika minut, jste v podstatě v prvním souboji.
Ovládání letadla myší je neuvěřitelně snadné. Je to jako říkat letadlu, co má dělat, spíše než hrát standardní letový simulátor, jestli to dává smysl. To se hodí do arkádové podstaty hry dokonale, a od té doby vše, co opravdu potřebujete udělat, je kliknout a začít pálit z kulometů.
Neočekávejte tedy plnohodnotný realistický simulátor, protože budete zklamáni. World of warplanes je poměrně jednoduchá hra a fyzika letu pracují na podobném principu. Pojmy jako ztráty rychlosti, jenž znemožňuje otočení neexistují, a ta můžete jen létat kolem jako nespoutaný vítr.
Pokud jde o hardwarové překážky, zatímco vizuální styl těchto letadel online nemusí být na stejné úrovni s high-end PC tituly právě teď, poběží warplanes téměř na jakémkoliv stroji.
Lehkým nedostatkem Warplanes je fakt, že jsou si souboje vcelku podobné a ani mapy nejsou tak různorodé jak by se naprvní pohled zdálo. Doufám však, že s tím vývojáři něco v budoucnu udělají. Protože si myslím, že po několika desítkách hodin hraní můžete upadnout do stereotypu. Je pravda, že studio warming je natolik zkušené, že jistě vymyslí spoustu novinek aby si hráče udrželo.

Základní informace o hře

12. ledna 2014 v 16:19
Ve World of warplanes je k dispozici více než 100 letadel, z Německa, Sovětského svazu, USA, Japonska a Velké Británie, který umožňuje hráčům vybrat si ze tří hlavních vojenských tříd letadel, stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů. Každý národ má v tech stromu základní Tier I stroje (entry-level) až po Tier X pokročilá proudová letadla. Všechna vojenská letadla lze odemknout přes upgrade. Tech stromy se budou rozšiřovat, protože hra se stále vyvíjí. Hra obsahuje standardní 15vs15 PvP setkánáí a Training Mode. Režim Trénink je zaměřen na nováčky, pomáhá jim zvládat základní systémy řízení letadla dovednosti a procvičit střelbu statické a pohyblivé cíle po sérii lekcí. Ve standardních bitvách, hráči zničit všechna nepřátelska letadla nebo získat převahu na nebi.

World of warplanes zavádí několik schémat ovládání:

myš ( čtyři předvolby )
joystick
klávesnice
gamepad

Ekonomický systém

Ekonomický systém ve World of warplanes je podobný World of Tanks, ale je jemně vyladěný, aby se vyřešili specifické potřeby a charakteristiky leteckého souboje.Hra nabízí tři základní typy in-game měny : zkušenosti, stříbňáky a zlato.

Premium účet

Všechny Wargaming.net hry jsou nyní sjednoceny pomocí " Unified account system ". Hráči, kteří mají World of Tanks nebo World of warplanes účet mohou sdílet peníze, volné zkušenosti a zlato. Premium účet nabízí 50 % navíc zkušeností.

World of warplanes - Historie

3. ledna 2014 v 14:41
Plán Wargaming.net k rozvoji letové bojové MMO akční hry byl poprvé koncipován v raných fázích vývoje World of tanks. World of Warplanes bylo představeno na E3 v roce 2011, méně než dva měsíce po uvolnění World of Tanks v Evropě a Severní Americe. Vývoj byl přidělen do Persha Studia Kyjev - založené vývojové centrum Wargaming .
Hra šla od konceptu až po hratelného prototypu v pouhých dvou měsících. Testování v ranném stadiu začalo v srpnu 2011.
Wargaming představil poprvé veřejně světu World of warplanes na Gamescomu v srpnu 2011. Wargaming poprvé ukázal uzavřenou demonstraci ve verzi alfa s novináři na Igromir Expo v říjnu 2011.
World of warplanes nábor pro test alfa začal 23. února 2012. World of warplanes uzavřený beta test začal 30.května 2012 . Hra získala více než dva miliony aplikací v prvních třech měsících testování .
World of warplanes byla vybrána jako evropská " nejhledanější on-line hra " na evropské Games Awards v roce 2012 .

4. dubna 2013 byla zrušena dohoda o mlčenlivosti pro beta hráče, což jim umožnilo, aby se podělili o své myšlenky, snímky obrazovky, a in-game video . V té době, hra nabídla šest bojových arén a přes 80 letadel, modely z SSSR, USA, Německa a Japonska. Svět open beta testování warplanes začal dne 2. července 2013.
Hra byla spuštěna 13. listopadu 2013 Severní Americe a v Evropě.